Telefon
WhatsApp
Avrupa Yakası Yerinde Yemek Hizmeti

Avrupa Yakası Yerinde Yemek Hizmeti

Avrupa Yakası Yerinde Yemek Hizmeti

Tamaş Yemek, Firmanızda yemek üretimi yapabileceğiniz mutfağınız yoksa Tamaş Yemek işletmenizin mutfağı olmak için hazır beklemektedir. İşletmenizde yer alan uygun bir bölümün mutfak olarak ayarlanması ve sizlere hizmet sağlamak, ev yemeği tadında yemekleri tadabilmeniz için ekibimiz sizleri beklemektedir. Üretim tesisimizde üretilen sıcak ev yemekleri profesyonel kadromuz ve gıda mühendislerimiz tarafından kontroller edilip, Avrupa Yakası 'nda bulunan firmalara yemek hizmeti için müşterilerimize ulaşmak üzere sevkiyata çıkmaktadır.

Avrupa Yakası için dağıtıma çıkan yemekler termobox teknolojisi sayesinde ısı kaybı olmadan kaliteli ve hijyenik olarak siz değerli müşterilerimize ulaşmaktadır.

AVRUPA YAKASI YERİNDE YEMEK HIZMETI

Tamaş yemek kaliteyi her zaman ön planda tutmayı kendine ilke edinmiştir. Yemek hizmeti için en önemli nokta kullanılan gıdaların kaliteli olmasıdır. Yemek firması arayan işletmelerin dikkat etmesi gereken husus, hazırlanan yemeklerin günlük kalori ihtiyacını karşılıyor olmasıdır. Tamaş Yemek Yerinde Yemek hizmeti ile değerli müşterilerimizin istekleri ve talepleri doğrultusunda günlük ve aylık menü belirlenip, ihtiyaçlar doğrultusunda hizmetler sağlanmaktadır.

Tamaş Yemek Catering Hizmeti ve catering firması, kaliteli ürünler kullanmalı ve hijyenik bir üretim tesisine sahip olmalıdır. İstanbul Avrupa Yakası Yemek Hizmeti, düğün, mevlit, cenaze yemeği ve diğer tüm özel günlerimizde Tamaş yemek olarak bir telefon uzağınızdayız. Tüm Yerinde Üretim Hizmeti, Paket Yemek Hizmeti ve Taşımalı Yemek Hizmeti ile sizlerin ihtiyaçlarını en kaliteli ve hızlı şekilde hazırlamak için beklemedeyiz. Kaliteden uzak kalmayın. Bir telefon ile sizlere en iyi hizmeti sağlamak için hazırız

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için 0539 353 32 40 numaralı telefondan ve info@tamasyemek.com mail adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Paylaş: