Telefon
WhatsApp
Catering Firmaları Ne Gibi Hizmetler Verir?

Catering Firmaları Ne Gibi Hizmetler Verir?

Catering Firmaları Ne Gibi Hizmetler Verir?

Taşıma Yemek

Tamaş Yemek üretim tesislerinde uzman ekibimiz tarafından üretilen yemekler, gıda mühendislerimiz ve gıda teknikerlerinin kalite kontrolünden geçtikten sonra sevkiyata hazır hale gelmektedir.

Taşıma yemek hizmeti müşterilerimizin üretim yapacak imkanları olmadığında sunduğumuz hizmetlerden bir tanesidir. Bu hizmet aynı zamanda tabldot yemek hizmeti olarak da geçmektedir. Taşıma yemeği avantajlı kılan en önemli özellikleri hijyenik kaliteli ve düşük maliyetli olmasıdır. Yemekler üretildikten sonra deneyimli aşçılarımız tarafından küvetlere dolum yapılıp termobox’a konularak ısı kaybı minimuma indirgenerek müşterilerimize ulaşması için yola çıkmaktadır.

Tamaş Yemek olarak İstanbul’da oldukça geniş hizmet ağına sahip olup Küçükçekmece, Başakşehir, Bağcılar,Hadımköy,Esenyurt,Bahçeşehir,Bahçelievler,Bayrampaşa,Esenler,Güngören(Merter),Zeytinburnu,İkitelli Organize Sanayi Bölgesi,İstoç,Şişli,Okmeydanı gibi daha saymadığımız birçok ilçemize hizmet vermekteyiz.

Paket Yemek

Günümüz koşullarında yoğun iş temposu zamanın kısıtlı olması müşterilerimizin farklı hizmet talebini değerlendiren Tamaş Yemek paket yemek hizmeti alternatifini müşterilerine sunmaktadır.

Gıda mühendislerimiz tarafından günlük kalori ihtiyacı göz önünde bulundurularak hazırlanan menülerimiz paket yemek hizmeti almak isteyen müşterilerimize sunulmaktadır. Paket yemekte müşterilerimizin hizmet talebine göre sunum yapılmaktadır. Paket yemek hizmetinde 4 çeşit paket yemek hizmeti almak isteyen müşterilerimize 1 çeşit çorba,1 çeşit ana yemek,1 çeşit yardımcı yemek (pilav, makarna, börek),1 çeşit yemeğin uyumuna göre (tatlı, meyve, salata, içecek) ve yanında yeterli miktarda poşetli roll ekmek, tek kullanımlık plastik çatal kaşık seti ile sizlere teslim edilmektedir.

Paket yemek hizmetimizde sayı kaç olursa olsun İstanbul Avrupa yakasında her bölgeye hizmet verilmektedir. Ağırlıklı olarak İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Küçükçekmece, Bayrampaşa,Bağcılar,Esenyurt,Hadımköy,Bahçelievler gibi bölgelere hizmet vermekteyiz.

Yerinde Üretim Hizmeti

Kendi iş yerinizde yemeğin üretilmesini istiyorsanız ve bu hizmetle uğraşmak istemiyorsanız yerinde üretim hizmetimiz tam size göre…

Yerinde üretim hizmeti, iş yerlerinin kendi mutfağını kullanarak yemeğin kaliteli ürünler ve hijyenik ortamda, profesyonel ekipler tarafından üretilmesi ve servis edilmesi işlemidir. Tamaş Yemek olarak her türlü talebe cevap vererek siz değerli müşterilerimizin yemek pişirme sorununa çözüm ortağı olmaktayız. İstenildiği takdirde mutfağınızdaki tüm malzemeleri temin edip mutfağınızda size özel profesyonel ekibimizle yemek pişirmekteyiz.

Kaliteli, ekonomik, profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız Tamaş Yemek bu kriterleri sağlamak için her daim siz müşterilerimiz için hazır beklemektedir.

Organizasyon Yemekleri

Mevlit, Nişan, Düğün, Sünnet gibi organizasyonlarınızda yemek hizmetinizi ekonomik, kaliteli ve profesyonel olarak çözümlemeniz için Tamaş Yemek olarak uzman ekibimizle siz değerli müşterilerimizi beklemekteyiz.

İstanbul’da organizasyonlarınız için kaliteli yemek hizmeti sunmaktayız. Belirleyeceğiniz menü doğrultusunda profesyonel ekiplerimiz ile özel günlerinizde yanınızda bulunarak yemek yükünü omuzlarınızdan kaldırıyoruz.

Siz de sıkıntısız profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız iletişime geç butonuna basarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Paylaş: