Telefon
WhatsApp
Neden Toplu Yemek Hizmeti Tercih Edilmeli?

Neden Toplu Yemek Hizmeti Tercih Edilmeli?

Neden Toplu Yemek Hizmeti Tercih Edilmeli?

Toplu yemek hizmeti özellikle büyük firmalarda tercih edilir. Toplu yemek hizmetinin tercih edilmesinin sebebi ekonomik, lezzetli ve hijyenik olmasıdır. Toplu yemek hizmeti firmaları bugün ne yesem? Bugün ne yemek yapsam? Sorularından kurtararak mutfağınıza çözüm ortağı olur.

Toplu yemek hizmeti sayesinde firmanın günlük maliyeti düşer çalışanlar ev yemeği lezzetinde yemekler yiyerek daha motive olarak çalışırlar. Toplu yemek hizmeti sayesinde insanlar iş yerlerinde sağlıklı hijyenik ev yemeği tadında yemek yeme fırsatı buluyor bu nedenle firmalar toplu yemek hizmetini tercih ediyor.

Toplu yemeğin tercih edilmesindeki önemli bir nokta ise her ne olursa olsun catering firması size o gün yemeğinizin getirmek zorundadır. Sizin bugün elemanlarımız ne yiyecek gibi sorunları düşünmenize gerek kalmadan o gün gelen lezzetli yemekleri yemekle meşgul olabilirsiniz.

İşyerlerinde dışarıdan sipariş edilen yemekler sağlıklı ve hijyenik olmayabilir. İş yerinde hazırlanacak yemekler ise daha maliyetli ve daha zahmetli olacaktır.

30-40 kişinin altındaki işletmelerde yemek pişirmek için tutulan her aşçı toplu yemek hizmetinden daha maliyetli olacaktır. Catering firmaları yemek maliyeti çıkarırken sürümden kazanarak daha ekonomik ve kaliteli yemekler yapabilmektedir. Toplu yemek hizmetinin diğer Bir artısı ise firmanın ayda 25-26 çeşit yemek yemesini sağlar. Gıda mühendislerimiz tarafından belirlenen aylık menülerimiz ise günlük kalori ihtiyacına göre belirlenip çalışanlarınızın düzenli ve dengeli bir şekilde beslenmesini sağlar.

Toplu yemek hizmetinde yemekler kontrol edilip Gıda Mühendisleri tarafından onaylandıktan sonra siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Yemek sektörü insan sağlığını direkt olarak etkilediği için işimizin önemini çok iyi bilmekteyiz. Toplu yemek hizmetin tercih eden şirketler hem zamandan hem de maliyetten tasarruf etmiş olur. Sizde firmanıza toplu yemek teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

21 yıllık tecrübemizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için beklemekteyiz.

Paylaş: